#1 2008-05-02 12:39:52

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Centrum Miasta

Uliczne korki, światła, nocne neony, hałas i zgiełk...Wszystko czego nei znajdziesz po obu stronach gór...Wysoko rozwinięta Metropolia i prawdziwy wyścig szczurów...

Offline

 

#2 2008-05-03 17:46:33

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Słońce oświetlało twarze ludzi, tłoczących się w dzielnicach Karady, narzucając na myśl wielkie mrowisko.
Na tle tego gąszczu człowieczeństwa, malowała się jakby wykuta z kości twarz: Była chorobliwie blada, niemalże porcelanowa. Oczy uwięzione były pod szkłami ciemnych, dużych okularów, na które spadały pojedyncze loki długich, jedwabistych, włosów o odcieniu czerni i krwistej czerwieni. Reszta przerzucona była przez szczupłe ramiona, prawie że kobiece, kołysząca się to w prawo to w lewo, wraz z krokami osoby. Jej ubranie natomiast było bogate, pełne przepychu: Skóra i falbany, cekiny, ćwieki, woalki i różnego rodzaju koraliki połyskiwały w słońcu. Odsłonięte uda, dekold, obute stopy, obroża-dusik... Wszystko było jak ze snu.
Dostojnymi krokami przemierzał dzielnice, paląc papierosa.

Offline

 

#3 2008-05-04 09:49:14

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Nagle wedrówkę nieznajomego przerwał mały chłopiec..:"Przepraszam pana..." Zaczął grzecznie:" Może mi pan wyciągnąć piłkę zza tego muru? Jak się bawiłem to tam wpadła.." Chłopiec pokazał na wysoki około 3 metrowy mur odgradzający posesję jakiejś rodziny od przeludnionej ulicy..

Offline

 

#4 2008-05-04 14:43:52

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Osoba uśmiechnęła się lekko. - Pewnie... - powiedziała kierując się do domu, trzymając chłopca za rękę. Gdy stanęła przed murem zadzwoniła do furtki. - Zaraz nam ktoś otworzy...

Offline

 

#5 2008-05-06 12:27:07

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Z domu wyszła elegancko ubrana kobieta w młodym wieku. Na sobie miała czerwoną garsonkę, a na ramiona opadały jej półdługie brązowe włosy. W ręku trzymała szczoteczkę od tuszu do rzęs:" Słucham?" Zapytała zniecierpiowiona.

Offline

 

#6 2008-05-06 13:35:54

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Nieznajomy uśmiechnął się serdecznie, chwytając za ramiona stojącego przed nim chłopca. - Temu chłopcu - zaczął, po czym wskazał na ogrodzenie. - wpała piłka za Pani płot... Czy mogłaby ją Pani podać? - zapytał, ale za chwilę zmieszał się trochę, widząc, że najwyraźniej przeszkadza kobiecie, która szykuje się do wyjścia.

Offline

 

#7 2008-05-14 10:56:16

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Gdy kobieta podeszla blizej i dojrzala twarz mężczyzny jej oczy zrobiły się okrągłe i błyszczące..:"Pan..Pan ..Pan jest tym ślicznym, kcohanym, cudownym i seksownym muuuuuuuuuuuzykieeeeeeeeem!!! Rozekuro Grotesque to mój ulubiony zespół!!!!!!!!!! Ach Kuromi-san czy ja mogę prosić o autograf?!" Zakochana kobieta szybko wygrzebała z czerwonej garsonki chusteczkę higieniczną  o zapachu truskawek oraz dlugopis i podała mężczyźnie. Oniemialy chłopczyk kilkakrotnie zamrugał oczymi poczym powiedział:"To je moze pójde po piłke..Dziekuje panu, dziekuje pani!" I zniknął pozostawiając ich samych...

Offline

 

#8 2008-05-14 20:37:29

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Kuromi zaczerwienił się nieco. - Dobrze - powiedział biorąc od kobiety chusteczkę, na której napisał własny pseudonim i dedykację, jego pismo było tak niewyraźne, że trudno było się rozczytać pomiędzy znakami. - Szczerze mówiąc nie spoziewałem się, że ktoś tu, w Karadzie lubi nasz zespół... miło nam! Ostatnio... szukamy basisty... Może znasz kogoś, kto umie grać?

Offline

 

#9 2008-05-15 14:43:56

KATI

Modelka Mindy

Skąd: Tokyo^*^
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Mindy szła przez miasto, nagle w oddali ujrzała budynek na którego ścianie wisiał bilboard z wielkim pomoarańczowym napisem "WYPRZEDAŻ". "Wyprzedaż?! To cudownie! Musze znaleśc coś co spodoba sie Kuromiemu" po czym weszła do sklepu i pobiegła wprost do działu z odzieżą młodzieżową jednak ktoś stanął na jej drodze, dziewczynka podniosła wzrok i ujrzała

Offline

 

#10 2008-05-16 16:52:59

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Ogromną, szczupłą kobietę ubraną w kwieciste kimono i palącą długie, kobiece papierosy o smaku cynamonu.
- Czy mogę w czymś pomóc...? - spytała.

Offline

 

#11 2008-05-16 21:55:35

KATI

Modelka Mindy

Skąd: Tokyo^*^
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Och przepraszam... - zaczęła nieco zmieszana dziewczyna - szukam czegoś wyjątkowego, ładnego, modnego i dziewczęcego... Mogę liczyc na pani pomoc? - zapytała uśmiechając się i wystawiając na światło swoje idealnie białe zęby

Offline

 

#12 2008-05-16 22:28:07

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

SHOSUKE napisał:

Kuromi zaczerwienił się nieco. - Dobrze - powiedział biorąc od kobiety chusteczkę, na której napisał własny pseudonim i dedykację, jego pismo było tak niewyraźne, że trudno było się rozczytać pomiędzy znakami. - Szczerze mówiąc nie spoziewałem się, że ktoś tu, w Karadzie lubi nasz zespół... miło nam! Ostatnio... szukamy basisty... Może znasz kogoś, kto umie grać?

"Och dziekuję Kuromi-san!!! Jesteś cudowny!" Powiedziala kobieta poczym łapnęła chustkę na której podpisał się artysta i ucałowala go w policzek biegnąc do domu i machając Kuromiemu:" Ja juz lecę Kuromi-san! Muszę zadzwonić do Miyaki i jej opowiedzieć! Do zobaczenia na koncercie!!! Pamietaj mnie!"

Offline

 

#13 2008-05-16 22:47:43

MIKARU

Łowca Riromu

Skąd: Tokyo~Yeah
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 50
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

Przez centrum handlowe kroczył Riromu rozgladajac sie uważnie w koło..:"Żeby nei rzucać isę w oczy musze wygladać jak śmiertelnik.." Wtem dostrzegł sklep znajdujący się po lewej stronie pasażu o nazwie "SHOUNEN-GO!" Sanął przed nim i z zadowoleniem pokiwał glową:" Tutaj znajdę zwyczajne ubranie..." Powiedział poczym wszedł do środka:"Dzień dobry, szukam modnego ubrania..Rozumie pan, jestem po próbie w teatrze i jakieś licho zapodziało moją walizkę..Musze się w cos ubrać bo nei mogę paradować po mieście w kostiumie teatralnym..Mogę liczyć na poradę?"

Offline

 

#14 2008-05-17 08:45:59

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

KATI napisał:

Och przepraszam... - zaczęła nieco zmieszana dziewczyna - szukam czegoś wyjątkowego, ładnego, modnego i dziewczęcego... Mogę liczyc na pani pomoc? - zapytała uśmiechając się i wystawiając na światło swoje idealnie białe zęby

Kobieta pokiwała głową, wołając kogoś z zaplecza. Powiedziała mu, by zajął się sklepem, a dziewczynę wzięła do magazynu.
- To nasz magazyn.- powiedziała, unosząc ręce do góry. - Są tu różne przedmioty, od ubrań poprzez filiżanki i pamiątki z Karady! Czego dokładnie pani szuka?

Offline

 

#15 2008-05-17 08:49:35

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Re: Centrum Miasta

MIKARU napisał:

Przez centrum handlowe kroczył Riromu rozgladajac sie uważnie w koło..:"Żeby nei rzucać isę w oczy musze wygladać jak śmiertelnik.." Wtem dostrzegł sklep znajdujący się po lewej stronie pasażu o nazwie "SHOUNEN-GO!" Sanął przed nim i z zadowoleniem pokiwał glową:" Tutaj znajdę zwyczajne ubranie..." Powiedział poczym wszedł do środka:"Dzień dobry, szukam modnego ubrania..Rozumie pan, jestem po próbie w teatrze i jakieś licho zapodziało moją walizkę..Musze się w cos ubrać bo nei mogę paradować po mieście w kostiumie teatralnym..Mogę liczyć na poradę?"

Sprzedawca zdziwił się widocznie jego ubraniem, ale po wyjaśnieniu, uśmiechnął się serdecznie, wskazując chłopakowi półki, znajdujące się za nim. - To nowa kolekcja! Może znajdzie tam pan coś dla siebie? - Na pułkach znajdowały się ubrania skórzane i z materiału,. czerwone, czarne, fioletowe, różowe... Cała gama barw przewieszona była przez wieszaki. Koronki, koraliki, woalki ozdabiały ich ponure, białe regały.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granarutoonline.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.goldcraft.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl www.zdhbratnieslowo.pun.pl