#1 2008-05-02 12:40:50

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Apartamentowce

Te wysokie budynki wzniesione zostały dla ludności przybyłej do Karady. Mieszkają tam zawrówno urzednicy wysokiej klasy jak i zwykli sprzedawcy mięsa na pobliskim jarmarku...

Offline

 

#2 2008-05-17 08:53:58

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Wchodził schodami już drugą minutę, czując jak jego stopy drętwieją. - "Cholera... Dlaczego ta paskudna winda się zepsuła?!" - wyjęczał, opadając przed drzwiami jednego z mieszkań. Odetchnął, dzwoniąc do drzwi. Cisza... Długa, nieprzewidywalna, tajemnicza... - "Gdzie ona się podziewa...? Czyżby Mindy nie było w domu?"

Offline

 

#3 2008-05-18 11:22:51

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Nagle na klatce schodowej rozlegly sie kroki...Były coraz głośniejsze...Schodami na górę wchodził mlody chłopak zawinięty pod sam nos w chustkę..Jedyne co można było dostrzec to jego zaokrąglony mały nos gdyż nawet oczy zasłoniete były przez gęstą grzywkę...:"Ksu.........Jak to mozliwe ze w tak rozwinietym mieście nie dziala winda...Jak ja wniose te cholerne meble?!" Chlopak nie zdawał sobie sprawy, że wszystko co mowi, mówi dosyć glośno, a przynajmneij tak, by inni na klatce schodowej mogli to uslyszeć...

Offline

 

#4 2008-05-18 16:58:50

KATI

Modelka Mindy

Skąd: Tokyo^*^
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Mindy biegła schodami na górę. Wpadła na chłopaka idącego przed nią "Przepraszam..." powiedziała"Czy jesteś tutaj nowy?" Mindy była tak zaciekawiona nowoprzybyłym chłopakiem iz na śmierc zapomniała kto na nią czeka

Offline

 

#5 2008-05-18 18:26:34

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

"Jakie przepraszam! Następnym razem troche uważnaj, bo przez tą piekielną windę jestem trochę rozdrażniony..." Chłopak był w trakcie masażu poturbowanego ramienia:" Jak jej nei naprawią to nei wiem jak wniosę na górę meble...Dopiero co sie tu przeprowadziłem...Na imię mi Lako" Powiedział po chwili chłopak podajac dziewczynie rękę...

Offline

 

#6 2008-05-18 19:03:04

KATI

Modelka Mindy

Skąd: Tokyo^*^
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Och Lako uwierz uważałabym gdybym się tak nie spieszyła! Na prawdę nie zauważyłam cię... Co do windy... Awaria potrwa do 20. Ach na śmierc zapomniałam! Mam na imię Mindy. Czyżbyś to ty był tym chłopakiem który wprowadził się do pustego mieszkania na przeciwko mnie? Ach dobrze nie ważne wybacz ale muszę leciec! - krzyknęła i pobiegła na górę gdy dotarła pod drzwi mieszkania już na nią czekał. "Wybacz kochanie! Wyprzedaż mnie zatrzymała... Ach mam coś dla ciebie... To tak na przyszłośc gdybym znowu miała się spóźnic" powiedziała po czym sięgnęła do torebki i wyciągnęła komplet kluczy zapasowych

Offline

 

#7 2008-05-18 19:12:56

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

"P-pa.." Odpowiedział chłopak odprowadzajac wzrokiem biegnącą dziewczynę która wkoncu zniknęla na górze...:"Ależ ona jest szybka, a ja tak wleke się po tych schodach..." Lako jednak wytrwale kroczył dorgą swej wedrówki wkońcu znajdując się na swoim piętrze, a tym samym piętrze na którym stała para...:" Och..Witam" rzucił do chłopaka stojacego pod drzwiami:" Widocznei bedziemy sąsiadami..Awaria windy potrwa do 20:00...Czyli pozostaje mi nocować przed amartamentowcem..."

Offline

 

#8 2008-05-18 19:18:45

KATI

Modelka Mindy

Skąd: Tokyo^*^
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Lako to Kuromi - powiedziała i  skinęła głową w stronę chłopaka - Ach... Chyba oszalałeś! Nie dam ci nocowac na dworze! poza tym w nocy ma padac... Prześpisz się u mnie na kanapie. Potem zadzwonię do ojca to ściągnie ci fachowców żeby ci meble wnieśli... Bez sensu żebyś sam to wszystko dzwigał! - dodała po czym otworzyła drzwi i zaprosiła oboje do środka. "Kuromi zaprowadź naszego gościa do salonu. Ja zrobię herbaty. Jaką sobie życzysz Lako? Chyba że wolisz kawe" powiedziała z uśmiechem

Offline

 

#9 2008-05-18 19:26:25

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Lako lekko zdziwiony stanał w progu mieszkania nowopoznanej pary patrzac i czekając na reakcję Kuromiego...

Offline

 

#10 2008-05-18 20:23:22

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Kuromi nabrał powietrza w usta i szybkim krokiem podbiegł do drzwi, zatrzaskując je przed nosem chłopakowi. - Chwila, chwila! - krzyknął wyraźnie zdenerwowany. - Mindy, zapraszasz obcego gościa do swojego domu? To nierozsądne!

Offline

 

#11 2008-05-18 20:44:20

KATI

Modelka Mindy

Skąd: Tokyo^*^
Zarejestrowany: 2008-05-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Kuromi! Mam mu dac spac na dworze?! to mój sąsiad! - była wyraźnie zdenerwowana - Ach... Dobrze kochanie zrobimy jak będziesz uważał... chce ci jedynie powiedziec że to w jaki sposób go potraktowałeś było niegrzeczne - mówiąc to wtuliła się w niego

Offline

 

#12 2008-05-18 21:00:06

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

"Dziwni ludzie..." Pomyślał Lako odchodzac od drzwi sasiadów i wyjmując z kieszeni klucz do swojego nowego mieszkania:" Chyba zadzwonię po jakąś firmę, ktora wniesie mi te meble.." Pomyślał wchodzac do mieszkania...

Offline

 

#13 2008-05-19 20:00:06

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Apartamentowce

-zaczekaj! - zawołał za nim Kuromi, czerwieniąc się lekko. - Nie chciałem... głupio wyszło. - powiedział, rozglądając się wokoło. - Może... pomóc ci z meblami, hm? Dwóch facetów chyba da sobie rade...

Offline

 

#14 2008-05-20 20:03:59

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Lako uśmiechnął się lekko:" Jasne, nei ma sprawy..Któżby nei chciał bronić swoje dziewczyny przed jakimś obcym typkiem..." Powiedział z wyrozumialością:" A co do mebli..Bardzo chetnie!" Odparł.

Offline

 

#15 2008-05-21 20:26:50

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Kuromi uśmiechnął się do Mindy, całując ją w policzek. - Zaraz będę. Pomogę twojemu sąsiadowi, żeby nie musiał spać na dworze. - mówiąc to, rozejrzął isę wkoło. Meble są na dole, tak?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumbezimienni.pun.pl www.rpgmujihad.pun.pl www.mgz.pun.pl www.wsadzimierz.pun.pl www.narutograforum.pun.pl