#1 2008-05-02 09:13:22

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Pracownia

Jeśli chcesz nabyć lekcje u doskonałych malarzy lub kupić najlepsze środki do malowania musisz tu przyjść! To największa pracownia na kontynencie mogąca zapewnić ci światową sławę..

Offline

 

#2 2008-05-17 23:24:26

HIZAKI

Rzeźbiarz Lilian członek klanu Toreador

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pracownia

"Nikt nie jest do końca doskonały..." Lilian był w trakcie rzeźbienia swojej postaci anioła z połamanymi skrzydłami..Bardzo starał się ukazać piękno tego stworzenia:"Nawet jesl icos umiera nie traci na swojej wartości bo wciąż ma duszę.." Jego zręczne ręce pracowały teraz nad twarzą delikatnie nadajac jej kształty...:"Mistrzu, ciebie już tu nie ma ale ja wciąż jestem i wciąż utrzymuję się wysoko na szczycie...Musze tylko złapać wiatr w srzydła ktore zaniosą mnie do mojego celu..."

Offline

 

#3 2008-05-18 20:18:14

VISUAL LOLI FUJIO-SAMA

Virgiliu Toreador

Skąd: Tokyo Tokyo Tokyo!
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pracownia

Rudowłosy chłopak przekroczył próg pracowni rozglądając się wokoło. - "Jaką ten człowiek ma pewność, że ofiaruje mi tak wiele ze swej strony..." - nagle w jego oczy rzucił się rzeźbiarz. Niemal natychmiast go rozpoznał. -"Czy to Lilian?! Mój mistrz miał jedną z jego rzeźb!" - pomyślał, podchodząc do zapracowanego chłopaka. - Przepraszam... Czy pan to słynny Lilian?

Offline

 

#4 2008-05-18 20:42:21

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Pracownia

Lilian odwrócił sie w stronę młodzieńca uśmiechajac się serdecznie:" Tak jestem Lilian, a ty?"

Offline

 

#5 2008-05-19 20:11:38

VISUAL LOLI FUJIO-SAMA

Virgiliu Toreador

Skąd: Tokyo Tokyo Tokyo!
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pracownia

-" P-piękny..." - pomyślał, czując jak jego twarz oblewa rumieniec, a wokół robi się dziwnie gorąco... - "Tak jak mówił mój mistrz gdy patrzałem na jego rzeźby...

-"Mistrzu! - zawołał rudowłosy wampir, wołając starszego. - Po co ci ta rzeźba...?
- To anioł. Jedna z rzeźb Liliana... Jest piękna, prawda?
- Tak. - powiedział chłopak - Ale kto to Lilian...?
- Wybitny wampirzy rzeźbiarz... Pracowałem całe życie, by zdobyć tą oto rzeźbę... Lilian... jest dla mnie bóstwem... jego rzeźby są niesamowite! A sam rzeźbiarz kojarzy mi się z pięknem... Jest idealny..."

- "Nie kłamałeś..." - pomyślał, spoglądając w oczy mężczyźnie. Za chwilę, wyrwany z przemyślenia, powiedział. -Bardzo mi miło... jestem Virgiliu. - chłopak ukłonił się, po czym potrząsnął głową, by przerzucić przez ramię włosy. - Lilianie, powiedz mi skąd tyle dokładności w twych rzeźbach... są jak żywe...

Offline

 

#6 2008-05-20 19:08:47

HIZAKI

Rzeźbiarz Lilian członek klanu Toreador

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pracownia

"Mnie rownież miło, Virgiliu!" Odpowiedział Lilian uśmiechając się serdecznie:"Cóż..Moje rzeźby są robione prosto z serca i zawsze nadaje im osobne imię i staram sie by wyrażały moja duszę...Moj mistrz mnei tego nauczył.."

Offline

 

#7 2008-05-21 20:15:55

VISUAL LOLI FUJIO-SAMA

Virgiliu Toreador

Skąd: Tokyo Tokyo Tokyo!
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pracownia

-"jest taki...miły..." - pomyślał, a na głos powiedział. - Twój mistrz musiał być wybitnym artystą, prawda? Jakie imię nosi rzeźba, którą tworzysz?

Offline

 

#8 2008-05-27 13:34:57

HIZAKI

Rzeźbiarz Lilian członek klanu Toreador

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pracownia

"To 'Anioł Cierpienia' Tworze ją specjalnie dla mistrza...Był wybitnym artystą...I moim natchnieniem..." Chłopak zesmucił się spuszczajac głowę:"..Ale życie płynie dalej..."

Offline

 

#9 2008-05-27 19:04:25

VISUAL LOLI FUJIO-SAMA

Virgiliu Toreador

Skąd: Tokyo Tokyo Tokyo!
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pracownia

Chłopak zmieszał isę widząc smutek Liliana. - Tak mi przykro... - powiedział po chwili, kładąc rękę na jego ramieniu.

Offline

 

#10 2008-05-28 19:22:26

HIZAKI

Rzeźbiarz Lilian członek klanu Toreador

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pracownia

"Och nie!" Zaprzeczył Lilian uśmiechając się:"Jest teraz blizej tego co kochał...Aniołów....Zapomnialem spytać...Dlaczego odwiedziłeś tą pracownię?"

Offline

 

#11 2008-05-30 15:41:58

VISUAL LOLI FUJIO-SAMA

Virgiliu Toreador

Skąd: Tokyo Tokyo Tokyo!
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pracownia

-ah... - wyszeptał. - Pewien człowiek powiedział mi, że znajdę tu osoby, które znają się na malarstwie... Tymczasem spotkałem... ciebie. Miło mi.

Offline

 

#12 2008-05-30 16:06:34

HIZAKI

Rzeźbiarz Lilian członek klanu Toreador

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pracownia

"Och..Na malarstwie? Jesteś malarzem?" Spytał zaoferowany zawodem Lilian;"Kocham malarstwo..jednak nie potrafię uchwycić w nim tego, co udaje mi się pocześci ująć w rzeźbie...Może pokazałbyś mi jakąś swą pracę?" Spytał grzecznie, czekając.

Offline

 

#13 2008-05-30 22:19:16

VISUAL LOLI FUJIO-SAMA

Virgiliu Toreador

Skąd: Tokyo Tokyo Tokyo!
Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pracownia

-"Oh sam Lilian chce zobaczyc moje obrazy!" - pomyslał w duchu Virgiliu, a oczy mu rozbłysnęły. - J-jasne... - powiedział podając chłopakowi płótno ze skończonym obrazem, odzwierciedlającym pęknięte lustro, ludzkie oko, z którego wyciąga się długa nić, biegnąca w samo centrum cyklonu...

Offline

 

#14 2008-05-31 16:20:25

HIZAKI

Rzeźbiarz Lilian członek klanu Toreador

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pracownia

"Abstrakcja.." Szepnął Lilian przyglądając się obrzowi:"Jesteś wyjątkowo utalentowany!" Odbarł wkońcu ze zdumieniem:"Napewno uda ci się uzyskać stypendium artysty na tegorocznej wystawie...Mogę cię reprezentować!" Odparł z chcecią kiwając głową...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.candydolls.pun.pl www.naruto-shippuuden.pun.pl www.ekstranaruto.pun.pl www.gsa.pun.pl