• Index
  •  » KARADA
  •  » Liceum imienia Norikawy Takayamy

#46 2008-05-23 22:49:55

INTETSU

Akira Fujikage - nauczyciel historii

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

- Ah tak... - powiedział odwzajemniając uśmiech. - A ty nie zrobiłaś sobie krzywdy? - zapytał po chwili upewniając się, że wszyscy wyszli z klasy.

Offline

 

#47 2008-05-23 22:54:25

HIKKI

Sora - uczennica liceum im. Norikawy Takayamy

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 49
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Nie, dziękuję. Wszystko w porządku. Miłego dnia profesorze - powiedziała po czym posłała mu zalotny uśmiech

Offline

 

#48 2008-05-24 09:33:15

INTETSU

Akira Fujikage - nauczyciel historii

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Profesor wciąż na twarzy miał tę samą maskę, która od czasu do czasu się zmieniała. - do widzenia. - powiedział, kończąc zbierać niektóre zeszyty, leżące na biurku.

Offline

 

#49 2008-05-24 10:37:40

HIKKI

Sora - uczennica liceum im. Norikawy Takayamy

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 49
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Dziewczyna szła korytarzem zmierzając na lekcję matematyki. Trochę żałowała że historia dobiegła końca... W nauczycielu było coś co nie dawało jej o nim zapomniec... Tylko co to mogło byc? Zauroczenie? Byc może... Miał w sobie coś co ją do niego przyciągało

Offline

 

#50 2008-05-24 16:08:17

INTETSU

Akira Fujikage - nauczyciel historii

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Akira szedł teraz do domu. Jego zajęcia się już skończyły...
Choć miał tyle spraw na głowie, myślał o pewnej osobie, z którą się dzisiaj spotkał. Poprostu nie potrafił o niej nie mysleć... Sama nasuwała się na jego myśli zupełnie niezwiązane z dzisiejszym dniem... Jego umysł był jej więźniem... Wprost nie potrafił o niej zapomnieć...!

Wyszedł ze szkoły zły na samego siebie...

Offline

 

#51 2008-05-24 19:25:21

HIKKI

Sora - uczennica liceum im. Norikawy Takayamy

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 49
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Szła w pośpiechu ku drzwiom wejściowym. Tym razem to ona na niego wpadła. "Prze-przepraszam panie profesorze" powiedziała po czym przystanęła na chwilę czekając na koleżanki

Offline

 

#52 2008-05-24 20:34:22

INTETSU

Akira Fujikage - nauczyciel historii

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Profesor Fujikage omiutł ją zimnym, niespokojnym wzrokiem. - Nic się nie stało... - powiedział, zatzymując się przed nią. - Skończyłaś już lekcje...? - powiedział, by zapełnić ciszę, która rozległa się na korytarzu.

Offline

 

#53 2008-05-24 21:25:14

HIKKI

Sora - uczennica liceum im. Norikawy Takayamy

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 49
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Owszem... Pan jak widzę też już skończył pracę na dzisiaj - powiedziała

Offline

 

#54 2008-05-24 21:36:11

INTETSU

Akira Fujikage - nauczyciel historii

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

- Tak... Człowiekowi po pracy należy się chwila relaksu... Dzieciaki z pierwszej klasy dają mi w kość... - rozejrzał isę wokoło, znów zagadując dziewczynę. - Mam nadzieję, że pamiętasz o swojej pracy domowej z historii...

Offline

 

#55 2008-05-24 21:38:25

HIKKI

Sora - uczennica liceum im. Norikawy Takayamy

Zarejestrowany: 2008-05-21
Posty: 49
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Oczywiście panie profesorze! Jakieś konkretne wymagania co do długości pracy? - zapytała

Offline

 

#56 2008-05-24 22:08:03

INTETSU

Akira Fujikage - nauczyciel historii

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-20
Posty: 50
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

- Konkretnych wymagań brak. Musisz ją tylko napisać samodzielnie... Polecam bibliotekę... Dziś jest otwarta do osiemnastej, więc musisz się pośpieszyć... - powiedział ze słośliwym usmiechem na ustach, po czym wyszedł ze szkoły. - Do widzenia. - rzucił jeszcze nie odwracając się do dziewczyny...
-"A więc spotkajmy się o osiemnastej...W bibilotece" - pomyślał...

Offline

 

#57 2008-05-27 13:50:10

MIKU

Nakuia Uczeń Szkoły Średniej im. Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo (NyApPy ToWn!)
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

AMI napisał:

Tak mam... - powiedziała lekko zmieszana. Czuła że się czerwieni

"W takim razie chodźmy na spacer! Może po drodze opowiesz mi coś ciekawego z minionych czasów..." Powiedział chłopak uśmiechając się.

Offline

 

#58 2008-05-27 13:52:16

SHIYUU

Samiru - członek klanu Gangrel

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

KEI napisał:

SHIYUU napisał:

KEI napisał:


W klasie panowała cisza. Nauczycielka stała pośrodku klasy, dyktując kolejne pytanie: Narysuj schemat fazy jasnej fotosyntezy... - po czym spojrzała na chłopaka. - Samiru! Znów spóźniłeś się na kartkówkę! To już trzeci raz... ja nie wiem, co się z tobą dziecko dzieje...

"Bo ja pani profesor..jeszcze nei wiem..gdzie są kalsy!" Odpowiedzial niezgrabnie poczym zaczerwienił sie i usiadł na miejscu...

Profesorka zmierzyła go surowym spojrzeniem po czym powiedziała. - Siadaj i spisz od kogoś pytania. Nie będę dyktować ich dla jednej osoby. Na kartkówkę macie piętnaście minut! - mówiąc to usiadła za biurkiem, patrząc na klasę zza okrągłych okularów. - Ty także chłopcze... - spojrzała na chłopaka złośliwym wzrokiem.

Chłopak paptarzył na nią a potem wstał i zemdlał.

Offline

 

#59 2008-05-27 13:53:51

AMI

Rikki - uczennica szkoły sredniej imienia Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo/ Harajukku luuuv<3
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Ach bardzo chętnie!-powiedziała uśmiechając się. Jednak w duchu żałowała iż tak potraktowała swojego nowopoznanego kolegę... Ale ona tak bardzo chciała zobaczyc Nakuię...

Offline

 

#60 2008-05-27 19:25:10

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

SHIYUU napisał:

KEI napisał:

SHIYUU napisał:


"Bo ja pani profesor..jeszcze nei wiem..gdzie są kalsy!" Odpowiedzial niezgrabnie poczym zaczerwienił sie i usiadł na miejscu...

Profesorka zmierzyła go surowym spojrzeniem po czym powiedziała. - Siadaj i spisz od kogoś pytania. Nie będę dyktować ich dla jednej osoby. Na kartkówkę macie piętnaście minut! - mówiąc to usiadła za biurkiem, patrząc na klasę zza okrągłych okularów. - Ty także chłopcze... - spojrzała na chłopaka złośliwym wzrokiem.

Chłopak paptarzył na nią a potem wstał i zemdlał.

Kobieta roaptownie odsunęła się od biurka. - Niech nikt nie wychodzi ze swojej ławki! - krzyknęła, widząc podnoszącą się w zaciekawieniu młodzież. - Hoshi! - krzyknęła na dziewczynę siedzącą nieopodal. - Ty biegnij po pielęgniarkę! Szybko! - Gdzy dziewczyna wykonała polecenie, nauczycielka schyliła się nad chłopakiem...

Offline

 
  • Index
  •  » KARADA
  •  » Liceum imienia Norikawy Takayamy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cszgierz.pun.pl www.rpkolonia.pun.pl www.grupasmierci.pun.pl www.ptrl.pun.pl www.clanstk.pun.pl