• Index
  •  » KARADA
  •  » Liceum imienia Norikawy Takayamy

#1 2008-05-17 23:12:45

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Liceum imienia Norikawy Takayamy

Szkoła. Miejsce zdobywania wiedzy na ciekawe, badź i mniej ciekawe ale rownież obowiązkowe tematy...

Offline

 

#2 2008-05-17 23:30:11

MIKU

Nakuia Uczeń Szkoły Średniej im. Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo (NyApPy ToWn!)
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Ostatnie 20 minut lekcji zawsze ciągnęło się najbardziej...Nakuia Takauchi, uczeń 2 klasy szkoły średniej leżał już plackiem na swojej ławce ciężko dyszac od nadmiaru historycznej wiedzy, jak to zwykle bywało na ostatniej godzinie, która była dużo gorsza i bardziej nieznośna gdy nazywała się 'historia'...:"Rany..Ile jeszcze musze tu siedzieć i sluchać brzeczenia tej baby..." Nakuia byl wyraźnie znudzony i rozdrażniony całą sytuacją, szczególnie że za oknem świeciło piękne slońce:"Chcę na trawę! Chcę sie wyrwać! Zaraz zwariuję...Nawet psychiatryk byłby lepszy niż ta nudna historia.." Nakuia obrócił się na bok przymykając oczy...

Offline

 

#3 2008-05-18 17:33:46

AMI

Rikki - uczennica szkoły sredniej imienia Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo/ Harajukku luuuv<3
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Wtem ktoś zapukał do drzwi które powoli otworzyły się i do klasy weszła niska dziewczynka po czym zwróciła się do nauczycielki:"Przepraszam że przeszkadzam... Pan Sakuraba prosił abym wzięła od pani dziennik" powiedziała ciuchutko poprawiając sobie okulary

Offline

 

#4 2008-05-18 18:16:01

MIKU

Nakuia Uczeń Szkoły Średniej im. Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo (NyApPy ToWn!)
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Nakuia podniusł powoli glowę zwracajac wzrok w stronę dziewczyny:"Co to za jedna? czyżby jakaś pierwszoklasistka?" Pomyślał mrużąc oczy...

Offline

 

#5 2008-05-18 18:19:16

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

"Och, proszę..." Powiedziała kobieta kładąc podręcznik do historii na biurku i birąc w ręce dziennik, ktory podała dziewczynie:" Powiedz panu Sakuraba by następnym razem sam po neigo przyszedł..." Nagle w klasie rozległy się gwizdy i pohukiwania:"...Bo mlodziezy nei można chodzić z dziennikiem po koroytarzu.." Dorzuciła kobieta slysząc gwizdy...

Offline

 

#6 2008-05-18 18:47:44

AMI

Rikki - uczennica szkoły sredniej imienia Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo/ Harajukku luuuv<3
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

D-Dobrze... - powiedziała lekko zmieszana po czym odwróciła się na pięcie i wyszła z klasy. Biegła przez korytarz do pracowni biologicznej. Podeszła do biurka i położyła dziennik. W tym momencie rozległ się dzwonek. Wzięła torbę i wyszła z klasy wpadając wprost na chłopaka którego widziała w pracowni historycznej"Ach... Prze-praszam" wydukała po czym wbiła wzrok w ziemię

Offline

 

#7 2008-05-18 18:54:35

MIKU

Nakuia Uczeń Szkoły Średniej im. Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo (NyApPy ToWn!)
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Chłopak otrżasnął się, a gdy zobaczył sprawcę 'napadu' natychmiast go poznał..:"Ona była u nas w klasie..." Pomyślał patrzac jej w oczy..:"Nie sie nie stało..." Powiedział w koncu uśmiechajac się serdecznie:" Dokąd się tak śpieszysz?"

Offline

 

#8 2008-05-18 18:57:24

AMI

Rikki - uczennica szkoły sredniej imienia Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo/ Harajukku luuuv<3
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Na historię... - zaczęła -  Ty chyba nie lubisz historii... z tego co widziałam niemal zasypiałeś... - powiedziała nadal się czerwieniąc, tym razem jednak zdobyła się na odwagę by na niego spojrzec...

Offline

 

#9 2008-05-18 19:06:39

SHIYUU

Samiru - członek klanu Gangrel

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Nagle rozmowę dwójki uczniów przerwał pędzący jak strzała chłopak:" Przepraszam!" Wrzeszczał biegnąc środkiem korytarza:" Tym razem nei mogę spóźnić się na lekcje biologii bo pani Yakusama znów weźmie mnie do tablicy!" Biegnąc tak chłopak obijając się od ucznia do ucznia wkoncu podknął się o czyjes nogi i ledwo co ustał na swych własnych zatrzymując się tuż przed rozmawiającą parą...:'Przepraszam.." Powiedział:" W tej szkole nie da isę nie żyć w biegu..."

Offline

 

#10 2008-05-18 19:08:46

MIKU

Nakuia Uczeń Szkoły Średniej im. Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo (NyApPy ToWn!)
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Nakuia odsunął sie nieco przestraszony nagłym hamowaniem nieznajomego poczym powiedział:"Rozumiem..Nic isę nie stało...A co do historii" Teraz zwrócił sie do stojacej obok dziewczyny:"Nie cierpię jej! Zawsze na niej zasypiam.."

Offline

 

#11 2008-05-18 19:13:07

AMI

Rikki - uczennica szkoły sredniej imienia Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo/ Harajukku luuuv<3
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Ja kocham! Zresztą nieważne... A ty? Dokąd idziesz?-spytała -Jeśli mogę wiedziec... - dodała po chwili zmieszana

Offline

 

#12 2008-05-18 19:20:53

SHIYUU

Samiru - członek klanu Gangrel

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

"Też kocham historię!" Wtracił się chłopak lekko czerwieniąc..:"Jestem Samiru! A wy?"

Offline

 

#13 2008-05-18 19:23:13

MIKU

Nakuia Uczeń Szkoły Średniej im. Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo (NyApPy ToWn!)
Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 20
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Nakuia obserwował nieznajomego podejrzanym wzrokiem:" Kolejny pierwszak?" Pomyslał poczym zwrócił się do niego:" Jestem Nakuia..A teraz pójdę już..Do zobaczenia!" Powiedział poczym uśmiechnął się dyskretnie do dziewczyny i odszedł...

Offline

 

#14 2008-05-18 19:29:07

AMI

Rikki - uczennica szkoły sredniej imienia Norikawy Takayamy

Skąd: Tokyo/ Harajukku luuuv<3
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

- Jestem Rikki - powiedziała lekko sie uśmiechając trochę żałowała że nie chodzą razem do klasy. Przynajmniej miala by kogoś kto by ją rozumiał -  co do pracowni biologicznej... znajduje się tuż za rogiem po prawej stronie - dodała tym razem jej uśmiech był bardziej wyraźny. "Ciekawe gdzie on poszedł" - pomyślała. - Dobrze będę już szła... Do zobaczenia Samiru! - powiedziała po czym wzrokiem poszukała poprzedniego towarzysza rozmów "O tam jest!" powiedziała jakby do siebie i pobiegła na koniec korytarza... "Co za szczęście że pracownia historyczna znajduje się tutaj... Może nie zorientuje się że przyszłam tu za nim..." pomyślała

Offline

 

#15 2008-05-18 19:32:57

SHIYUU

Samiru - członek klanu Gangrel

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 7
Punktów :   

Re: Liceum imienia Norikawy Takayamy

Samiru odprowadził koleżankę wzrokiem poczym zapytał sam siebie:"Jej...czy powiedziałem coś nie tak?" Nastepnie odwrocił się i pobiegł w kierunku sali biologicznej, gdzie miały zacząć sie jego lekcje...

Offline

 
  • Index
  •  » KARADA
  •  » Liceum imienia Norikawy Takayamy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aghzodmielec.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.muhck.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl www.goldcraft.pun.pl