#16 2008-05-25 14:58:35

YURI

Irvine członek klanu Brujah

Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kanały

-"Skąd ona się tu wzięła...?" - zapytał siebie w duchu. - "jak widać nie jestem jedyny, który już wie, że ten gość ma w sobie ducha przywódcy..."

Offline

 

#17 2008-05-27 13:46:29

CHIKA

Nowy użytkownik

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kanały

Wtem z ciemności wybiegła dziewczyna: Lazareth! Nie jest dobrze! Po mieście kręci się podejrzany typ... Przemieszcza się na koniu więc raczej człowiekiem nie jest... Zatrzymał się w hotelu z prostytutką... - dziewczyna co jakiś czas nabierała powietrza - Dlatego... Nie sądzę by w chwili obecnej wychodzenie na powierzchnię było dobrym pomysłem...

Offline

 

#18 2008-05-27 13:48:32

KOUSEI

Lazareth członek klanu Brujah

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kanały

Lazareth przytakująco kiwnąl głową w stronę chłopaka poczym zwrócił sie do dziewczyny:" Ojciec zmusił mnei do tego, bym spojrzxał na swiat trzeźwymi oczami, takimi jakie powinien posiadać każdy z nas...Ale nasi przywódcy często nam je mydlą i ciężko jest widzieć świat taki jaki jest naprawdę...A wy? Co myślicie o tym motłochu? Nie powinniśmy ograniczać się do podziemnej propagandy..To nie daje nam szansy na lepsza przyszlość...A tacy jak oni": Wskazał na bijących sie chłopaków:"Są albo do niczego, albo zdolni współpracować..Trzeba tylko przemyć im oczy...I otworzyć umysł.."

Offline

 

#19 2008-05-27 19:22:49

YURI

Irvine członek klanu Brujah

Zarejestrowany: 2008-05-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kanały

-"Otowrzyć umysł..." - powtórzył w myślach chłopak, przyglądając się bacznie walczącym. - Skąd takie podejście do sprawy- Zastanowił się trochę, po czym dodał. - nieznajomy...?

Offline

 

#20 2008-05-28 19:44:40

KOUSEI

Lazareth członek klanu Brujah

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kanały

"Nieznajomy?" Powtórzył zdziwiony Lazareth:"Od pół roku jestem z wami...Ale was tak pochłopnęła Anarchia i tutejsze sprawy, że nie byliście w stanei zauważyć innych nowości..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldcraft.pun.pl www.wychfiz1.pun.pl www.aghzodmielec.pun.pl www.muhck.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl