#61 2008-05-25 21:25:05

ROSE

Użytkownik

Skąd: <3
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 12
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Chłopak wszedł niepewnie, znów rozglądając się po ścianach... - Ładnie tu masz... - powiedział cicho. - U mnie jest istny bałagan... - w tym momencie chłopak zauważył dziewczynę, która była gościem Kamiyo. - K-kami... Kami-san... - powiedział odwracając się tyłem do dziewczyny i przodem do chłopaka. - Nie mówiłeś, że masz dziewczynę... - powiedział cicho, a jego twarz stała się ciemnobordowa...

Offline

 

#62 2008-05-27 13:43:45

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

SHOSUKE napisał:

Kuromi uśmiechnął się do Mindy, całując ją w policzek. - Zaraz będę. Pomogę twojemu sąsiadowi, żeby nie musiał spać na dworze. - mówiąc to, rozejrzął isę wkoło. Meble są na dole, tak?

"Tak" Odparł chłopak potrzasając długą grzywką:"Na dole..trzeba będize po nie zejść.."

Offline

 

#63 2008-05-27 19:08:58

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Re: Apartamentowce

ROSE napisał:

Chłopak wszedł niepewnie, znów rozglądając się po ścianach... - Ładnie tu masz... - powiedział cicho. - U mnie jest istny bałagan... - w tym momencie chłopak zauważył dziewczynę, która była gościem Kamiyo. - K-kami... Kami-san... - powiedział odwracając się tyłem do dziewczyny i przodem do chłopaka. - Nie mówiłeś, że masz dziewczynę... - powiedział cicho, a jego twarz stała się ciemnobordowa...

- COOO?! Dziewczynę?! Oszalałes?! To wokalistka Kuroi Chou, głuptasie! - powiedział ze zdziwieniem, pokazujac na dziewczynę. Zrobil sie po chwili koloru odpowiadajacego jego przyjacielowi.

Offline

 

#64 2008-05-27 19:11:54

ROSE

Użytkownik

Skąd: <3
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 12
Punktów :   

Re: Apartamentowce

- Ojej...! - krzyknął, odwracając się w stronę dziewczyny. - Bardzo panią przepraszam! - ukłonił się szybko i wybiegł z mieszkania, oblany czerwienią. Biegł przez schody jak szalony, mało z nich nie spadając... -"Ale gafę strzeliłem! Kolejną! Baka Keiji!" - pomyslał, patrząc w posadzkę... - "Chyba pójdę zając się czymś pożytecznym..." - z tymi myślami odszedł w stronę teatru...

Offline

 

#65 2008-05-27 19:15:50

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Apartamentowce

URUHA napisał:

SHOSUKE napisał:

Kuromi uśmiechnął się do Mindy, całując ją w policzek. - Zaraz będę. Pomogę twojemu sąsiadowi, żeby nie musiał spać na dworze. - mówiąc to, rozejrzął isę wkoło. Meble są na dole, tak?

"Tak" Odparł chłopak potrzasając długą grzywką:"Na dole..trzeba będize po nie zejść.."

- Okej! - zawołał, schodząc na dół, biorąc kanapę i wchodząc z nią na górę, jakby była pusta w środku. - Gdzie postawić...? - zapytał.

Offline

 

#66 2008-05-28 10:53:46

REINA

Misa - wokalistka zespołu Kuroi Chou

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 40
Punktów :   

Re: Apartamentowce

ROSE napisał:

- Ojej...! - krzyknął, odwracając się w stronę dziewczyny. - Bardzo panią przepraszam! - ukłonił się szybko i wybiegł z mieszkania, oblany czerwienią. Biegł przez schody jak szalony, mało z nich nie spadając... -"Ale gafę strzeliłem! Kolejną! Baka Keiji!" - pomyslał, patrząc w posadzkę... - "Chyba pójdę zając się czymś pożytecznym..." - z tymi myślami odszedł w stronę teatru...

Ach... Nic się nie stało... - powiedziała chociaż i tak wiedziała że on tego nie usłyszy. Podobnie jak Kamiyo zrobiła się cała bordowa. Poczuła że zrobiło się niezręcznie... Patrząc na przyjaciela powiedziała:"Wiesz... zrobiło się strasznie późno... Ja już pódję... Było bardzo miło. Dobrej nocy" - mówiąc to mimowolnie dała mu całusa w policzek po czym udała się w kierunku drzwi

Offline

 

#67 2008-05-28 19:36:53

URUHA

Lako basista zespołu Hotsudaneira

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Apartamentowce

SHOSUKE napisał:

URUHA napisał:

SHOSUKE napisał:

Kuromi uśmiechnął się do Mindy, całując ją w policzek. - Zaraz będę. Pomogę twojemu sąsiadowi, żeby nie musiał spać na dworze. - mówiąc to, rozejrzął isę wkoło. Meble są na dole, tak?

"Tak" Odparł chłopak potrzasając długą grzywką:"Na dole..trzeba będize po nie zejść.."

- Okej! - zawołał, schodząc na dół, biorąc kanapę i wchodząc z nią na górę, jakby była pusta w środku. - Gdzie postawić...? - zapytał.

"Woooooow!" Krzyknął chłopak widzac wyczyn kolegi:"Jak ty to zrobiłeś?"

Offline

 

#68 2008-05-28 20:15:48

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Re: Apartamentowce

REINA napisał:

ROSE napisał:

- Ojej...! - krzyknął, odwracając się w stronę dziewczyny. - Bardzo panią przepraszam! - ukłonił się szybko i wybiegł z mieszkania, oblany czerwienią. Biegł przez schody jak szalony, mało z nich nie spadając... -"Ale gafę strzeliłem! Kolejną! Baka Keiji!" - pomyslał, patrząc w posadzkę... - "Chyba pójdę zając się czymś pożytecznym..." - z tymi myślami odszedł w stronę teatru...

Ach... Nic się nie stało... - powiedziała chociaż i tak wiedziała że on tego nie usłyszy. Podobnie jak Kamiyo zrobiła się cała bordowa. Poczuła że zrobiło się niezręcznie... Patrząc na przyjaciela powiedziała:"Wiesz... zrobiło się strasznie późno... Ja już pódję... Było bardzo miło. Dobrej nocy" - mówiąc to mimowolnie dała mu całusa w policzek po czym udała się w kierunku drzwi

Chłopak powiudł za nią smutnym wzrokiem. - "Oh... policzymy się Keiji... Wszystko zepsułeś..." - pomyslał. - Hmm... Cześć... - odprał beznamiętnie idąc śladami dziewczyny, by wyjść za nia na korytarz, a następnie zamknąć drzwi...

Offline

 

#69 2008-05-28 20:20:58

REINA

Misa - wokalistka zespołu Kuroi Chou

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-22
Posty: 40
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Ach Kamiyo san jest smutny? Czy to przeze mnie? - zapytała dziewczyna a jej oczy zabłysły tak jakby zaraz miała się rozpłakac... - Nie chcę żeby Kamiyo był przeze mnie smutny! - krzyknęła po czym przytulając się do niego mocno zaczęła szlochac - Nie-e chc-cę bo-o-o ty-y je-jesteś mo-im przy-przyjacielem!

Offline

 

#70 2008-05-30 15:51:41

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Chłopak zdezorientowany, odepchnął lekko dziewczynę od siebie. - Co-co się stało...? Ja... smutny...?

Offline

 

#71 2008-06-02 21:41:12

SUI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Apartamentowce

Rozmowę przerwały kroki na schodach:"Oiiiiiii! Jest tam kto?! Lako?! Jesteś taaaaaaaaaam!!??" Krzyczał ktoś z dołu zblizając się do rozmawiającej pary:"Przepraszam, nie widzieliście takiego gościa z przesadnie wyhodowaną grzywką?" Spytał grzecznie przystając.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsofdeathguild.pun.pl www.ekonomia1zaoczne.pun.pl www.braveheart.pun.pl www.zubrzyca-cs.pun.pl www.lzsmed.pun.pl