#1 2008-05-29 14:28:09

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Jak rozpoznać miłość od zauroczenia?

Ja już to wiem...Dlatego chciałbym podzielić ise swoja wiedzą...
Kiedyś poznałem dziewczynę. Była cudowna, piękna i wydawało nam się, że jesteśmy dla siebie stworzeni..Ale od samego poczatku nei poczułem żadnych łaskotek w brzuchu na jej widok, przyjemnej tęsknoty, moje serce nei biło szybciej..Nadszedł jednak dzień w którym na mojej drodze pojawiła się Eti...Am oje serce chcialo sie wyrwać i pobiec za nią gdy zniknęła m iz pola widzenia! Niem mogłem usiedzieć na miejscu i cały czas patrzyłem sie na nią...nie mogłem przestać o niej myśleć i wiedziałem, że chcialbym by była ze mną..tak bardzo...przy niej czułem isę tak, jakbym mial skrzydła i mógł latać...To ta różnica...Jestesmy razem i naprawde czuję, że to własnei to^^ Moze macie podobne doświadczenia?

Offline

 

#2 2008-05-29 14:46:36

EIKO

Nubia członkini klanu Brujah

Skąd: Tokyo/Seul
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak rozpoznać miłość od zauroczenia?

HahaXD ładnie opisałeś to z tym biegnącym sercemXD Wybacz ale aż sobie to wyobraziłam dlatego się zasmiałam... ogólnie historia bardzo ładna^^ Wiem jak bardzo jesteście szczęśliwi bo często was razem widuję^^ Ja... cóż miałam tak raz... Zanim przyjechałam jeszcze do Tokyo... Poznałam kogoś zresztą on wyznał mi miłośc i wogóle było bardzo fajnie ale do czasu... W pewnym momencie przyszła rutyna... Brak tematów... Miał sporo zajęc na głowie... oczywiście to nie to było przyczyną rozpadu związku bo czas dla mnie zawsze się znalazł^^ z tym że po prostu... tak jakoś iskierka się wypaliła... No i pojawił się Rose... Moja obecna wspaniała miłośc! Jest wielofunkcyjny bo pełni rolę powiernika, przyjaciela i wiele wiele innych chociaż zdaję sobie sprawę że byc może pewnego dnia powiernika będę musiała zmienic no bo w końcu nadejdzie etap że nie o wszystkim będe mu mowicXD

Offline

 

#3 2008-05-29 14:58:28

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Jak rozpoznać miłość od zauroczenia?

Powiernikiem stanie się Miki ^^;]

hehe..a tak teraz na poważnie to to o czym pisałaś..ten brak tematów i rutyna są najczęstszym powodem rozpadu związków...Tak jest w wielu przypadkach..Moze to kolejna rzecz? na początku, gdy sie zauroczysz tematow jest wiecej niż wiele, a z czasem to mija..W miłości jednak tak nei jest^^

Offline

 

#4 2008-05-29 15:04:36

EIKO

Nubia członkini klanu Brujah

Skąd: Tokyo/Seul
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak rozpoznać miłość od zauroczenia?

ojj tak... Wydaje ci się że z nikim nie miałeś tyle tematów ile z daną osobą... a potem bęc! Zero tematów! Za dużo podjętych na raz? Nie no żarcik taki mały... To jest najgorsze albo trzymanie związku na siłę żeby drugiej połówki nie zranic... To okropne T.T nie dośc że ty się męczysz to ta druga osoba też bo w końcu wyczuje że cos jest nie bardzo między wami...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-superstars.pun.pl www.karishmakapoor.pun.pl www.narutograrpg.pun.pl www.ulricknights.pun.pl www.klandarksouls.pun.pl