#1 2008-06-02 18:43:40

KEI

MISTRZ

Skąd: ~TokyO~RocK
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 126
Punktów :   

Kei

"長い年月歩いても帰り道はまだ見つけられない。" ("Idę już tyle lat a wciąż nie mogę znaleźć drogi do domu..")

http://a969.ac-images.myspacecdn.com/images01/87/l_bb0c9acc1de8fb4622377c5f6abab808.jpg

Nazywam się Keiichi Tomori. Kiedyś ktoś nazwał mnie "Kei'em" i tak zostało. Urodziłem się 26 grudnia 1988 roku w Nagoyi.
Jestem Gitarzystą.
Żywię ogromny sentyment do zespołu X-Japan, bo to dzięki nim, wyrósł we mnie zapał gry, nauczyłem się i trafiłem Do Kress Devia. Tam poznałem Kouseia - człowieka który otworzył mi oczy nie tylko w muzyce, ale i w życiu.
Gdy jednak Kress Devia się rozpadła, długo szukałem sobie miejsca. Wreszcie znalazłem go w Dio~Distraught Overlord.
Tam gram do dziś.
Choć tajemnica jest jeszcze nie do końca rozwiązana, ja wciąż kocham przewracać jej białe kartki, czekając co przyniesie jutro...


Blood Type:  B
Like: A sweet thing, meat!
Hate:  A perilla and a plum, fishery products(´ / ω ・`)
Favorite Musician:  A secret
Favorite Brand:  Without asking it lock-like thing, quality that I thought to be good
Favorite Color:  Black blue silver
Favorite Town:  Shinjuku
Cigarette:  MILD SEVEN Super Light

Offline

 

#2 2008-06-02 21:51:05

SUI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-02
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kei

SUPER LIGHT?XD to chyba nie uchroni cie przed takim malym czerwonym chodzacym do tyłuXD

Offline

 

#3 2008-06-04 21:58:48

EIKO

Nubia członkini klanu Brujah

Skąd: Tokyo/Seul
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Kei

HeheXD tak tak Sui masz racjeXD im się wszystkim wydaje że jak lighty palą to nic im nie groziXDDDDDDDDDDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sex-and-the-city-rpg.pun.pl www.ekstranaruto.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.naruto-shippuuden.pun.pl www.candydolls.pun.pl