#1 2008-05-30 08:58:43

RYOUHEI

Nowy użytkownik

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 1
Punktów :   

RYOUHEI

THE PRECIOUS STAR OF THE SKY...

http://www.nautiljon.com/images/galerie/artistes/megamasso/megamasso_92.jpg

Mówią na mnie Ryouhei, albo Gwiazdeczka^^~<3 Naprawdę nazywam się Inihara Izo i pochodze z Kyoto^^ Jednak urodziłem się w pełni przywódcą i grzech byłoby nie zamemieszkać w mieście przywódców~Tokyo, gdzie obecnie mam swój lokal ^^ Mam 18 lat i w przyszlości chciałbym być producentem jak wielki Kisakisan albo Kamijo-san czy Hizaki-san...Obecnie jednak gram w zespole Megamasso (メガマソ) na Gitarze przewodniej oraz jestem liderem tego zespołu^^ Niegdyś grałem w Ayabie, ale życie zmusiło mnei do odejścia z tego wspanialego zespołu...Cóż^^ Lubię rządzić i przewodzić no i zawsze mam własne zdanie! Nie lubię jak ktoś się ze mną niezgadza i nei potrafi podać konkretnej argumentacji swojego odmiennego zdania...Jak sie o coś wykłucasz, to podaj POWÓD..V.V...Kocham slodkei rzeczy i słodkich ludzi^^! <3 Dlatego każdy nowy przyjaciel/przyjaciółka będą mile widziani;)

Ostatnio edytowany przez RYOUHEI53 (2008-05-30 09:06:32)

Offline

 

#2 2008-06-02 19:04:29

ROSE

Użytkownik

Skąd: <3
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 12
Punktów :   

Re: RYOUHEI

Dobrze jest mieć własne zdanie^^
haha też kocham słodkie rzeczy ;]

Miło mi cię poznać, nigdy nie widziałem cię na ATD, mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję cię poznac na zywo ;]

Offline

 

#3 2008-06-04 22:02:55

EIKO

Nubia członkini klanu Brujah

Skąd: Tokyo/Seul
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: RYOUHEI

HI Ryohei^^ Miło że i ty postanowiłeś tutaj napisac o sobie kilka słów^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gsa.pun.pl www.candydolls.pun.pl www.naruto-shippuuden.pun.pl www.osiemnastaprzepowiednia.pun.pl www.ekstranaruto.pun.pl