#1 2008-05-29 14:29:35

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Jak byc słodkim mężczyzną?

Nie tylko ja, ale wielu facetów ma ten problem...Chce sie być męskim, a jednoczescie czułym i kochającym dla twojej drugiej połówki...Jak to zrobić, żeby nei wyjść na pantoflarza ani na twardego Macho?

Offline

 

#2 2008-05-29 14:58:40

EIKO

Nubia członkini klanu Brujah

Skąd: Tokyo/Seul
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak byc słodkim mężczyzną?

Hmmm... Myślę iż... da się zrobic żeby nie wyjśc na chłodnego i nieugiętego albo na zwykłą że się tak brzydko wyrażę ciapę(soorki) wiesz... w stosunku do dziewczyny cóż... męski nie znaczy nieugięty itp. trzeba byc czułym jednak nakrzyczec kiedy trzeba np. w sytuacji kiedy dziewczyna albo
a) Jest rozbestwiona i myśli że jej się wszystko należy
b) Cholernie zazdrosna - zazdrośc ok ale z umiarem
c) Marudzi i tym podobne będzie marudzic dopóki jej nie powiesz co o tym myślisz a ciebie marudzenie będzie tylko wkurzało

Oczywiście zawsze służyc pomocą. Byc zawsze na prośbę swej dziewczyny pod warunkiem że to okropnie ważne a nie problem z cyklu czy założyc różową czy niebieską sukienkę bo ja to bym takiej chętnie sama odwinęłaXD przytulic kiedy trzeba ale nie dopuścic żeby siedziała uwieszona na tobie tak że ledwo oddychasz... No oczywiście trzeba byc czułym.. dac do zrozumienia że ci zależy... w każdy sposób to według uznania... Wiadomo żeby nie robic scen zazdrości jeśli nie ma takiej potrzeby...

Aby byc słodkim mężczyzną trzeba kochac swoją dziewczynę, spełniac jej pragnienia w miare oczywiście zdrowego rozsądku, czasem byc surowym(w żadnym stopniu brutalnym no chyba że z dziewczyny ehhhXD wiadomo o co come onXD) no i nie dac sobie wejśc na głowe co by nie poczuła że ma nad tobą władzę... Dominacja nad kobietą? To niemodne chyba że ona lubi jak się nią rządziXD teraz raczej związki są partnerskie w sensie każdy po trochu^^

Dzięki za uwagę^^

Offline

 

#3 2008-05-29 15:01:41

MIKI

MISTRZ

Skąd: TOKYO
Zarejestrowany: 2008-05-01
Posty: 170
Punktów :   

Re: Jak byc słodkim mężczyzną?

Tak...to bardzo madre co napisałaś, ale co zrobić, gdy nei wiesz gdzie jest ta granica dobrego smaku i gdzie powiedzieć stop, a co najważneijsze JAK POWIEDZIEĆ STOPXD bo to takze sprawia problem..Dziewczyna na tobie wisi za przeproszeniem: jak psu jajka, a ty nei wiesz co powiedzieć..bo co powiesz?:ej sorry kochanie odklej sie już bo nei moge oddychać? XD a jak sie obrazi>?XD

Offline

 

#4 2008-05-29 15:07:25

EIKO

Nubia członkini klanu Brujah

Skąd: Tokyo/Seul
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak byc słodkim mężczyzną?

Ojj wtedy zawsze możesz ją wzrokiem zmierzycXD to działa... Tylko ewentualnie jej potem powiedziec że nie chciałeś żeby jej było przykro czy coś w tym stylu ale że przesadza troszkę... myślę że to w miarę delikatne^^

Offline

 

#5 2008-06-02 20:02:47

SHOSUKE

Kuromi członek klanu Toreador / wokalista zespołu Rozekuro Grotesque

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-05-03
Posty: 13
Punktów :   

Re: Jak byc słodkim mężczyzną?

Ja nie jestem kobietą, ale mogę powiedzieć tyle: Najlepiej być sobą, wtedy wychodzą na wierzch wszystkie nasze najlepsze cechy, a więc będziesz uroczym, nie pantoflarskim, ale wporządku chłopakiem ;]

Można kobiecie od czasu do czasu zrobić niespodziankę żeby nie było nudno, ne?^^

oh w sumie to ja sie nie znam ^^""""""""

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia1zaoczne.pun.pl www.angelsofdeathguild.pun.pl www.writv.pun.pl www.braveheart.pun.pl www.zubrzyca-cs.pun.pl